Seminerlere Katılım Zorunluluğu

Seminerlere Katılım Zorunluluğu

1) Kasım - Mayıs dönemi içerisinde İstanbul'da gerçekleştirilen seminerlere İstanbul’da okuyan bursiyerlerimizin katılımı zorunludur.  (Gönderilecek duyuru mesajında aksi belirtilmedikçe bu dönemlerde seminere katılım zorunluluğu sadece İstanbul'da okuyan öğrenciler içindir.)

2) Temmuz ve Ağustos dönemi için düzenlenen seminerler ise İstanbul dışında okuyup istanbulda ikamet eden/bulunan bursiyerlerimiz için zorunludur.

3) Seminere katılamayan bursiyerlerimiz mazeretlerini camolukegitimvakfi@gmail.com adresine mail ile bildirmelidir. Mazeretler komisyon tarafından değerlendirilecektir. Mazeretleri olumlu bulunan öğrencilerin bursları bir sonraki ay yatırılacak, olumsuz bulunan öğrencilerin bursları ise o ay için yatırılmayacaktır.

4)Burs almaya hak kazanan öğrencilerimiz Çamoluk eğitim vakfı ve bağlı komisyonların gerek gördüğü seminer, toplantı, gezi v.b. faaliyetlere davet edildikleri takdirde katılmak zorundadırlar.

5) Vakfımız tarafından düzenlenen seminerlere katılım durumu, burs başvurularını değerlendirme sürecinde dikkate alınmaktadır.